fbpx

Kariera

Gato Nutrition to przede wszystkim ludzie. Nasz zespół tworzą osoby ceniące wyzwania, pełne pasji i zaangażowania. Pracownikom zapewniamy przyjazną, zespołową atmosferę, a także nowoczesne narzędzia pracy. Posiadamy w swoim portfolio leki na receptę, leki OTC, wyroby medyczne, suplementy diety oraz kosmetyki apteczne z wielu kategorii terapeutycznych. Dlatego zatrudniamy profesjonalistów, którzy posiadają wiedzę z zakresu m.in.: farmacji, medycyny, biologii, technologii, marketingu i handlu. Jesteśmy firmą otwartą na nowe pomysły i odważne działania. Sprawdź, czy również i Ty możesz dołączyć do naszego zespołu.

Specjalista w Dziale Kontroli i Zapewnienia Jakości

Zgłoś aplikację

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Gato Nutrition, prześlij nam swoje CV.

[email protected]

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Państwa dane będą przetwarzane na podstawie Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych i art. 6 ust. 1 lit. c i art. 9 ust. 2 lit. i Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.

Shopping Cart

GRATULACJE!

OTRZYMUJESZ
KOD RABATOWY
O WARTOŚCI: 20zł

TWÓJ KOD RABATOWY: 7ar95

Zamów 2 sztuki suplementu na odchudzanie F.A.T™ i wpisz w zamówieniu swój unikalny kod rabatowy o wartości 20 zł. Zakupione 2 sztuki suplementu pozwolą Ci na 2 miesiące skutecznej redukcji!

TWÓJ CZAS jest teraz!